Na vrh
Jumbo

10 let Svetovnega pokala

2014 Bulletin


VIDEOS: Winners (1st, 2nd and 3rd)

Sunday, 11 May 2014 20:31

WAG
Vault / Preskok: >> click here <<
Uneven Bar / Dvov. bradlja: >> click here <<
Balance Beam / Gred: >> click here <<
Floor / Parter: >> click here <<

MAG
Floor / Parter: >> click here <<
Pommel Horse / Konj z ročaji: >> click here <<
Rings / Krogi: >> click here <<
Vault / Preskok: >> click here <<
Parallel Bars / Bradlja: >> click here <<
Horizontal Bar / Drog: >> click here <<
---
Sprejem pri županu MOL >> kliknite tukaj <<
Prispevki na RTV SLO >> kliknite tukaj <<

 

Finals results (complete), Sunday (pdf)

Sunday, 20 April 2014 15:00

 

Finals, MAG Horizontal bar / Drog, moški

Sunday, 20 April 2014 14:55

2014LJ_MAG_HBar

VIDEOS: >> click here <<

1. ZONDERLAND EPKE, NED, 16,250
2. DEURLO BART, NED, 15,150
3. TSAREVICH ALIAKSANDR, BLR, 14,775
4. KOVAČEVIČ ANTON, CRO, 14,350
5. VERNIAIEV OLEG, UKR, 13,800
6. SEAGER THEO, GBR, 13,350
7. PIASECKY SAMUEL, SVK, 13,300
8. SHATILOV ALEXANDER, ISR, 13,175
 

Finals WAG Floor / Parter ženske

Sunday, 20 April 2014 14:30

2014LJ_WAG_Floor

VIDEOS: >> click here <<

1. TARABINI AYELEN, ARG, 13,025
1. GOLOB SAŠA, SLO, 13,025
3. CHUIKINA YEKATERINA, KAZ, 12,925
4. NEKRASOVA MARINA, AZE, 12,675
5. KLOPTSOVA DAR'YA, UKR, 12,550
6. MADER JASMIN, AUT, 12,525
7. STABINGER JESSICA, AUT, 12,300
8. ĐEREK ANA, CRO, 11,600
 

Finals, MAG, Parallel bars / Bradlja, moški

Sunday, 20 April 2014 14:23

2014LJ_MAG_Pbars

VIDEOS: >> click here <<

1. VERNIAIEV OLEG, UKR, 15,950
2. ZONDERLAND EPKE, NED, 15,450
3. DIMIC ALEN, SLO, 15,400
4. TSAREVICH ALIAKSANDR, BLR, 15,225
5. PINHEIRO RODRIGUES DANNY, FRA, 14,300
6. PIASECKY SAMUEL, SVK, 13,875
7. MARTINEZ ERAZUN OSVALDO, ARG, 13,800
8. AUGUGLIARO GUILLAUME, FRA, 13,350
 

Finals, WAG, Balance beam / Gred ženske

Sunday, 20 April 2014 13:15

2014LJ_WAG_BalanceBeam


1. BELAK TEJA, SLO, 13,225
2. STABINGER JESSICA, AUT, 12,625
3. SIEGENTHALER STEFANIE, SUI, 12,325
4. 0PAVLOVA ANNA, AZE, 12,200
5. MOKOSOVA BARBORA, SVK, 11,825
6. KLOPTSOVA DAR'YA, UKR, 11,750
7. DUISEK ZHANERKE, KAZ, 11,350
8. KLESA CAMILA, ARG, 11,200
 

Častni pokrovitelj tekmovanja:

Sponzorji:


LPP

 
union2

 
RTV

 

WAG & MAG Code of points

WAG Code of Points:

MAG Code of Points:

Knjiga o Šalamunovem memorialu

Sponzorji:





G4S

SPL


Biography "Miroslav Cerar and his time"

Now available in english!
<< More
<< Int. Gymnastics Hall of Fame

Miroslav Cerar
NapMod_01
O legendi slovenske gimnastike!
<< Več flag_slo_off.gif 

 

Slovenian gymnastics legend:

Leon Štukelj (1898 - 1999)



<< Int. gymnastics Hall of fame
<< Wikipedia

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information